KONFERENCJA ŚWIADOMA MAMA ONLINE

30 MARCA
23 MARCA
8 KWIETNIA

Specjaliści Warmińsko-Mazurskie + Podlaskie

Specjaliści Zachodniopomorskie + Lubuskie

Specjaliści Dolnośląskie + Opolskie

6 MAJA

Specjaliści Wielkopolskie

27 KWIETNIA

Specjaliści Pomorskie + Kujawsko-pomorskie

13 KWIETNIA
20 KWIETNIA

Specjaliści Śląskie + Świętokrzyskie

Specjaliści Mazowieckie

26 MAJA

Specjaliści Małopolskie

11 MAJA
18 MAJA

Specjaliści Łódzkie

Specjaliści Mazowieckie

Zapraszamy przyszłych i obecnych RODZICÓW Z CAŁEJ POLSKI na naszą wiosenną edycję konferencji. To Ty decydujesz kiedy z nami będziesz. Nie musisz być z danego rejonu by wziąć udział.
Każde warsztaty mają inny program!

1 CZERWCA
8 CZERWCA

Specjaliści Małopolskie

Specjaliści Lubelskie + Podkarpackie

15 CZERWCA

Specjaliści Mazowieckie

22 CZERWCA

Specjaliści Wielkopolskie

NAJWIĘKSZA KONFERENCJA PARENTINGOWA W POLSCE

ŚWIADOMA MAMA ONLINE

Rejestrując się na wydarzenie:
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do Polskiego Banku Komórek Macierzystych S. A. (dalej: „PBKM”) i kontakt marketingowy (telefoniczny lub mailowy) w celu przedstawienia produktów i usług oferowanych przez PBKM. Oświadczam, że moja zgoda jest dobrowolna. Zostałam/em poinformowana/y o możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałam/em się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez PBKM, dostępną tutaj.

oraz

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych zebranych podczas rejestracji na Konferencję Świadomej mamy do Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych Sp. z o.o. z siedzibą przy ul Ujastek 3 31-752 Kraków w celu przygotowania i przesłania oferty handlowej oraz informacji marketingowych na podane dane teleadresowe.

oraz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Warsztaty Edukacyjne SwiadomaMama.pl, przez Dorotę Jaworską z adresem głównego miejsca prowadzenia działalności: w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), ul. kard. Stefana Wyszyńskiego, nr 146 lok. B 66-400, w celu otrzymywania informacji handlowej..