DARMOWA KONFERENCJA

Zapraszamy wszystkich przyszłych
i świeżo upieczonych rodziców

23 LUTEGO 2021

PANEL DLA PRZYSZŁYCH RODZICÓW:
START GODZ. 11:00
PANEL DLA OBECNYCH RODZICÓW:
START GODZ. 15:00

ONLINE

ZAREJESTRUJ SIĘ

ŚWIADOMA MAMA ONLINE

Korzystaj z edukacji bezpiecznie Z DOMU

Zapraszamy mamy z całej Polski na konferencję ze specjalistami z województwa dolnośląskiego i opolskiego. Pomagamy wszystkim rodzicom świadomie wychowywać i najlepiej odpowiadać na potrzeby swoich dzieci. Nasze działania to przede wszystkim bezpłatne, ogólnopolskie warsztaty skierowane do przyszłych i obecnych rodziców. Teraz swoje działania przenosimy na sferę onlinową. Występują na nich lokalni lekarze i specjaliści — fizjoterapeuta uroginekologiczny, położna, logopeda, ginekolog czy doradca chustonoszenia, którzy poruszają top tematy, a także odpowiadają na pytania rodziców.


Omawiamy zagadnienia związane z macierzyństwem m.in. unikania zagrożeń w pierwszych latach życia dziecka, bezpiecznego podróżowania matki i dziecka, doradzamy kiedy wymienić gondolę na spacerówkę, uczymy pierwszej pomocy u niemowląt, w czym mogą pomóc komórki macierzyste z krwi pępowinowej. Poruszamy również intymne tematy oraz te dotyczące zdrowego odżywiania. Warsztaty prowadzą doświadczeni ratownicy medyczni oraz lekarze i specjaliści w wymienionych powyżej zagadnieniach. Akcja realizowana jest BEZPŁATNIE dzięki Partnerom Kampanii.


Posłuchaj wykładów lekarzy i specjalistów
z województwa dolnośląskiego i opolskiego!

Nasi Prelegenci

dr n. med. Anna Bartnicka

Ekspert w zakresie żywienia i probiotykoterapii

Sylwia Jeż

Izabela Ślęzak-Walczybok

Fizjoterapeutka uroginekologiczna,

Fit Femina

Doradca laktacyjny Mediconcept

Katarzyna Skorupska

Psycholożka

Damian Kondera

Ekspert marki X-lander

Magdalena Wojtalik

Ekspertka marki Medela

Karolina Jewiarz

Adwokatka

Beata Racek

Logopeda

Katarzyna Krygier

Położna koordynująca na Sali Porodowej

Izabela Wciórka

Ekspertka marki Babyhit

Katarzyna Rengifo Diaz

Doradca chustonoszenia

Foxy Wraps

lek. dent. Aneta Fester

Ortodontka

Maciej Kozakiewicz

Ekspert marki Avionaut

Harmonogram

Panel dla przyszłych rodziców

11:00 - 11:05

Wstęp Dorota Jaworska

11:05 - 11:25


Izabela Ślęzak-Walczybok

Porady fizjoterapeutyczne

11:25 - 11:40

Magdalena Wojtalik

Mleko mamy ma moc


11:40 - 11:50

Q&A z ekspertem marki Medela

11:50 - 12:05

Katarzyna Rengifo-Diaz

Chustonoszenie w pigułce

12:05 - 12:20

Izabela Wciórka

Pokaz wózków głębokich

12:20- 12:45

Katarzyna Krygier

Poród w czasie pandemii

12:45 - 13:10

Sylwia Jeż

Porady dotyczące laktacji


13:10 - 13:25

Damian Kondera

Poznaj wielofunkcyjość wózków marki X-lander

13:25- 13:40

Maciej Kozakiewicz

Pierwsza podróż Twojego dziecka

13:40 - 14:00

Katarzyna Skorupska

Trudne emocje w okresie okołoporodowym

Harmonogram

Panel dla obecnych rodziców

15:00 - 15:05

Wstęp Dorota Jaworska

15:05 - 15:25

lek. dent. Aneta Fester

Wskazania do leczenia ortontycznego dzieci

15:25 - 15:35

Izabela Wciórka

Pokaz wózków spacerowych

15:35 - 15:55

Katarzyna Rengifo-Diaz

Noszenie w chustach i nosidłach

15:55 - 16:15

Beata Racek

O oddychaniu przez otwartą buzię

16:15 - 16:30

Maciej Kozakiewicz

Następny fotelik dla Twojego dziecka

16:30 - 16:50

Karolina Jewiarz

Kompendium macierzyńskie – urlop macierzyński, rodzicielski, wychowawczy.

16:50 - 16:55

dr n. med. Anna Bartnicka

Modyfikowane mleko kozie- rewolucja w żywieniu niemowląt.

16:55 - 17:05

Prezentacja oferty Duna Katarek

WYDARZENIE FACEBOOK

AKTUALNOŚCI DOSTĘPNE NA WYDARZENIU NA FACEBOOK

Na facebookowyych wydarzeniach publikowane są wszelakie aktualności dotyczące konferencji

Robicie świetną robotę! Dziękuję, że jesteście! Konferencja dla przyszłych Rodziców była cudowna, ogromny pakiet wiedzy w pigułce, a na drugiej części dla obecnych Rodziców również niezwykle cenne informacje o rozwoju dziecka. POLECAM Was wszystkim przyszłym i obecnym rodzicom.

Marta

Chciałabym wyrazić swoją opinię jak i dobre słowo o całym Zespole jak i również każdej osobie która tworzy to wspaniałe miejsce pełne troski, pomocy, wsparcia dla przyszłych i obecnych rodziców. Moja przygoda ze Świadomą Mamą rozpoczęła się 03.03.2020 r., na warsztatach edukacyjnych w Warszawie gdzie jeszcze słowo ciąża, macierzyństwo, poród było dla mnie tak obce i nieznane. Po spotkaniu byłam bardzo zachwycona zakresem przekazanej wiedzy i rodzinną atmosferą. Zaczęłam obserwować profil, wydarzenia. W dobie ciężkich czasów i izolacji które nastąpiły nie odmówiłam sobie uczestnictwa w Warsztatach Online. Nie mogłam doczekać się kolejnego spotkania gdzie wiedzę przekazywali lekarze, doradcy i specjaliści. Zdobyta wiedza przyczyniła się do nabycia świadomości o ciąży, porodzie, macierzyństwie, opiece nad noworodkiem. Nie można zapomnieć również o upominkach, nagrodach dla aktywnych rodziców (dzięki nim każdy rodzic jeszcze czulej otoczy opieką swojego maluszka). Do oglądania zachęciłam również bliską rodzinę i znajomych którzy z chęcią dołączyli do grona osób które polubiły Świadomą Mamę. Polecam każdemu kto chciałby być Świadomym Rodzicem, posiadać szeroki zakres wiedzy, umiejętności, odnaleźć się w nowej roli. Przede mną najpiękniejsza podróż mojego życia zwana macierzyństwem. Dzięki Świadomej Mamie czuje się jakbym była prowadzona za rękę, a wszystko co nieznane jest do pokonania pod tak wspaniałymi skrzydłami.

Iwona

Jak zawsze ciekawie, edukacyjnie i w przemiłej atmosferze. Dla mnie wyjątkowo cenne dwa panele: na temat chustonoszenia i na tematy prawne z panią. Noszę córę w chuście, właśnie dzięki rekomendacjom z konferencji Świadoma Mama , a dziś dostałam parę fajnych wskazówek i „przypominajek”. A co do porad prawnych, to wiadomo, że warto wiedzieć jakie urlopy nam przysługują jako mamom, kiedy i co musi od nas otrzymać pracodawca etc. - przejrzystości w tych tematach nigdy za wiele

Natalia

Wasze opinie na nasz temat!

Sponsorzy

Sprawdźcie ich ofertę

Konferencja zaczyna się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zarejestruj się już teraz !

ZAREJESTRUJ SIĘ

Rejestrując się na wydarzenie:
"Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do Polskiego Banku Komórek Macierzystych S. A. (dalej: „PBKM”) i kontakt marketingowy (telefoniczny lub mailowy) w celu przedstawienia produktów i usług oferowanych przez PBKM. Oświadczam, że moja zgoda jest dobrowolna. Zostałam/em poinformowana/y o możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałam/em się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez PBKM, dostępną tutaj.”


Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych zebranych podczas rejestracji na Konferencję Świadomej mamy do Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych Sp. z o.o. z siedzibą przy ul Ujastek 3 31-752 Kraków w celu przygotowania i przesłania oferty handlowej oraz informacji marketingowych na podane dane teleadresowe.

oraz
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Warsztaty Edukacyjne SwiadomaMama.pl, przez Dorotę Jaworską z adresem głównego miejsca prowadzenia działalności: w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), ul. kard. Stefana Wyszyńskiego, nr 146 lok. B 66-400, w celu otrzymywania informacji handlowej."